Vedeli ste, že v priemere má človek na hlave až 100 000 až 150 000 vlasov? Pričom svetlovlasí ľudia sa môžu pýšiť hrivou najbohatšou a to až priemerne 140 000 vlasov a ľudia ryšaví zas majú na hlave vlasov najmenej a to okolo 80 000. Ak človek nemá s vlasmi žiaden problém, denne mu vypadne 80 až 100 vlasov. Ak však nejaký zdravotný problém má, môže ísť aj o väčšie číslo.

Dlhé vlasy sa nosili už odjakživa. Práve v období stredoveku boli dlhé vlasy znakom nadradenosti a pestovali si ich nielen ženy, ale aj muži. Symbolizovali totiž vyššie spoločenské postavenie. Poddaní teda mali poväčšine vlasy kratšie. Neskôr v 20. storočí začal viac prevládať hit vlasov krátkych, a to hlavne kvôli vojne (u mužov) a u žien v 20.tych rokoch z módnych dôvodov.

Príroda práve vám ale nenadelila dostatočne bujnú hrivu? Nemáte vlasy po pás a chceli by ste? V dnešnej dobe všakovakej vymoženosti už pre vás hustota a dĺžka vlasov nemusí predstavovať žiaden problém. Nezúfajte si a vezmite veci do vlastných rúk.

 

Ako si obohatiť svoju hrivu?

Jedným z riešení ako si svoj výzor vylepšiť je zadovážiť si clip-in vlasy. Ide o 100% ľudské vlasy, ktoré si môžete veľmi jednoduchým spôsobom pripevniť na tie svoje a to bez pomoci kaderníka, či vizážistu. K ich aplikácii nepotrebujete žiadne prostriedky, na svoje vlasy ich nelepíte a nenasadzujete za určitej teploty. Práve naopak. Výsledkom budú bohaté, krásne zahustené vlasy vami vybranej dĺžky.

Ku clip-in vlasom sa môžete správať rovnako ako ku tým svojim. Ak sa ich rozhodnete nafarbiť, pokojne sa pusťte do toho. Ak ste zvyknuté vlasy si dennodenne žehliť, ani to nepredstavuje žiaden problém. Čo s vlasmi urobíte, je len a len na vás. Vlasy môžete nosiť každý deň, alebo sa nimi skrášliť len na slávnostné príležitosti či podľa vašej potreby.

Clip-in vlasy vám ponúkajú veľké množstvo odtieňov. Ak ste extravagantný typ, môžete si zakúpiť klipy výraznejšej farby, ako je červená a mahagónová. Ak máte chuť experimentovať, ale obávate si prefarbiť svoje vlastné vlasy, ani v tom nebude problém. Môžete si kúpiť clip in pramienky odlišnej farby ako tá vaša a urobiť si tak na hlave zaujímavú kombináciu dvoch odtieňov.

vystrizek

Čo obsahuje sada clip – in vlasov?

Jedna sada clip-in vlasov obsahuje 15 sponiek, ktoré sú obalené špeciálnou silikónovou vrstvou. Nemusíte mať teda strach, že sa dostanete do trápnej situácie, keď vám vlasy začnú na ulici vypadávať, pretože práve táto vrstva zabraňuje ich zošmyknutiu.

Sada ďalej obsahuje 7 rôzne širokých pásov vo veľkosti 20cm, 15cm, 10cm a 5cm. Tie si pripevníte na svoje vlasy a dostanete tak požadovaný výsledok.

Ak teda stále premýšľate nad tým, čo spraviť s vašimi vlasmi, mali by ste vyskúšať práve clip-in vlasy. Nielenže si ich vďaka sponkám, ktoré sú farebne ladené k farbe klipov, nikto nevšimne, ale aj sama sa budete cítiť viac sebavedomo a príťažlivo.