ewita

Vyberáte svoj prvý kočík?

Bruško rastie a vy už chystáte výbavičku a všetko, čo musí mať malý človiečik prichystané, keď príde na svet? Jednou z najdôležitejších vecí, ktorá vám môže maximálne uľahčiť alebo skomplikovať život s malým drobcom, je výber vhodného kočíka. Preto vyberajte dobre, aby ste v kočíku získali nielen priestor na uloženie dieťatka, ale aj pomocníka na cestách a výletoch, ktorého budete mať vždy poruke.

Existuje mnoho typov kočíkov a je dôležité nájsť miesto, kde ich môžete prehľadne porovnať a vybrať si taký, ktorý spĺňa všetky vaše nároky. Jedným z takýchto miest je Kindercentrum.sk, kde nájdete tie najlepšie kočíky rozdelené podľa typu na športové, kombinované a kočíky pre dvojičky. U každého kočíka navyše uvidíte podrobné hodnotenie jeho jednotlivých častí. Ďalšou veľkou výhodou stránky sú inštruktážne videá, vďaka ktorým naživo vidíte ako sa kočík „správa“, ako fungujú jeho jednotlivé časti a či vám jeho konštrukcia bude vyhovovať. Obrovské množstvo značiek, typov, farieb a hlavne relevantných informácií vám umožní skutočne kvalitný výber.

 

Kombinované kočíky – najlepšie riešenie

Jednou z rozumnejších investícií je zakúpiť si kombinovaný kočík. Existujú 2- aj 3-kombinácie a záleží len na vás, ku ktorej variante sa prikloníte. 2-kombináciou získate priestorný kočík s vaničkou, v ktorej bude vaše dieťatko v prvých mesiacoch ležať, keď však povyrastie kočík jednoducho zmeníte na športový s otvoreným predkom, vhodným aj na sedenie. 3-kombinácia navyše zahŕňa aj autosedačku, ktorú vytvoríte ľahko vybratím jeho vnútornej časti.

 

Horúci tip

Ak vás však množstvo informácií zmiatlo a stále váhate, ktorý kočík je ten najvhodnejší pre vás, máme pre vás tip. Aktuálna novinka tohto leta 2017 je BabyStyle Oyster Zero. Vďaka sedacej časti, ktorá je komplet sklopná, je vhodný už od narodenia dieťatka, má skvelý dizajn a až brutálne jednoduchú manipuláciu. Dá sa zložiť do takých malých rozmerov, že ho kdekoľvek ľahko uložíte. Otáčavé kolieska umožňujú ľahký pohyb a má aj šikovné odkladacie priestory, ktoré oceníte hlavne pri ukladaní nákupov.

Kindercentrum nájdete aj na facebooku alebo navštívte jeho kamenné predajne v Žiline a obzrite si tovar osobne.