Ženy nemajú topánok nikdy dosť. Aj preto sa vždy tešia na nákup nových kúskov, ktoré obohatia ich doterajší botník. A kedy by bola ideálnejšia príležitosť na zaobstaranie ďalších topánok do zbierky, než začiatok novej sezóny. Vydajte sa preto na nákup nových modelov, ktorý môžete realizovať aj v pohodlí vášho domova.

Odložte čižmy a vytiahnite vzdušnú a ľahkú obuv

Čižmy už môžeme odložiť hlbšie do botníku, kde na nás počkajú do jesene. Počasie sa pomaly, ale iste začína podobať tomu jarnému, ktoré si doslova žiada sviežu obuv dodávajúcu voľnosť, akú ste si v zime jednoducho nemohli dovoliť. I keď vysoké čižmy vyzerajú elegantne a zimné topánky bez podpätku vytvárajú pocit pohodlia, ten sa však nevyrovná ľahkej obuvi v podobe tenisiek, sandál, ale aj lodičiek s dobrou klenbou. Ak ich v zásobe nemáte dostatok alebo jednoducho túžite po ďalšom novom modeli, navštívte internetový obchod Topankaren.sk.

Modrá a ružová aj na lodičkách do spoločnosti

Práve na tomto mieste aj na vás čaká široká ponuka topánok či už na bežné nosenie, ale aj skutočne dôležité udalosti. Nezabúda sa na aktuálne trendy, ktoré so sebou prinášajú výrazné oživenie farieb, napríklad lodičky v odtieňoch jemnej modrej alebo staroružovej, farieb tohto roku. A to v rozličných dizajnových spracovaniach s plným opätkom, v klasickom lodičkovskom prevedení alebo vo forme nižších lodičiek nápadne podobajúcich sa pohodlným balerínam, no s gumenou platformou.

bridal-636018_640
Tenisky aj k elegantnému oblečeniu

Druhou kategóriou topánok, ktorá je určená práve na sezónu jar leto, sú komfortné tenisky. Tie sa nesú v dizajne klasických študentských tenisiek, ale aj v elegantných krivkách. Medzi dámami a slečnami sú totiž veľmi preferované polo elegantné dámske tenisky s jemným uhladeným dizajnom, ktoré je možné nosiť k sukniam či šatám, a tak spoločne vytvoriť športovo-elegantný outfit. Tento typ tenisiek, ale aj ďalšiu dámsku obuv nájdete za výborné ceny v internetovom obchode Topankaren.sk. Neváhajte ho navštíviť.