Každý rok sme svedkami obrovského úniku vytvoreného tepla v rámci ohrevu interiéru v rodinných domoch. Nejde postaviť dom, kde by sa teplý vzduch nedostal za jeho múry, ale dokážeme ho za pomoci šikovne zvolených technológií udržať čo najdlhšie s maximálnym úžitkom, tak prečo len nečinne sledovať opačný efekt? Nápomocná môže byť spoločnosť Ip Polná s ich ponukou moderného prístupu v rámci účinnej izolácie.

 

Úspory za niekoľko hodín

Úspory z nákladov z vykurovania sa objavujú ihneď po dokončení rýchlej a jednoduchej realizácie, ktorú vykonáva jediný kvalifikovaný robotník. Jediné čo pre neho možno urobiť, tak ho pohostiť kávou. O všetko ostatné sa už postará úplne sám a za 3 hodiny je s prácou hotový. Používa najmodernejšiu technológiu na princípe pumpy, ktorá materiál dopraví na miesto určenia.

 

Ako sa o izolácii dozvedieť viac?

Je to veľmi jednoduché, stačí nezáväzne skontaktovať spoločnosť Ip Polná a tá za vami vyšle odborníka s nezáväzným charakterom stretnutia. Zmapuje terén, zameria stavbu a podľa získaných informácií vám poskytne kompletné poradenstvo, na ktorého konci bude stáť minimálne tretinová úspora nákladov za vykurovanie. Až po tom sa sami rozhodnete, či na projekte zapracovať a investíciu vložiť do rúk spoločnosti s viac ako 20 ročnou históriou.

 

Prečo by vás mala izolácia MAGMARELAX osloviť?

Izolácia MAGMARELAX sa totiž zameriava výhradne na strop, ktorým uteká najväčšie množstvo tepla. Tento jav je veľmi známy, preto je úplne pochopiteľné, že práve v týchto miestach je izolácia najúčinnejšia a zaznamenáva najvýraznejší efektivitu. MAGMARELAX okamžite po ukončení stavebných prác zabraňuje úniku tepla z domu a šetrí minimálne 30% nákladov. Pod strechou sa okrem iného v letnej sezóne úplne zbavíte zvýšenej teploty a v prípade požiarov si navyše zaistíte vyšší bezpečnostný štandard.

Izolácia MAGMARELAX je bez tepelných mostov a investícia sa navracia už po piatich rokoch.

Prečo práve strop?

Systém fúkanej minerálnej izolácie MAGMARELAX má na stropoch najväčšiu efektivitu, pretože sa jedná o najväčšiu plochu v dome. V tomto priestore sa nenachádzajú žiadne okná ani iné stavebné otvory. Izolácia má preto tak veľký účinok a pri tom nie je nutné pristupovať k ďalším finančne náročným opatreniam, ako je zateplenie fasády alebo výmena okien. Dopytový formulár nájdete na stránkach www.magmarelax.sk a začať môžete pokojne už zajtra bez ohľadu na klimatické podmienky.