ewita

Vytvorte svojim deťom ideálne zázemie pre rast

Obývací priestor si vytvárame úplne podľa svojich individuálnych predstáv. Chceme mať pohodlné posedenie pri obľúbených reláciách a veľkú televíziu. V kuchyni dostatok miesta na prípravu gastronomických pochúťok a v spálni čistý a jednoduchý štýl.

Presne vieme, ako si každú z týchto miestností pripraviť, u detskej izby je to však úplne inak, tu vytvárame podmienky pre svoje ratolesti. Vytvoriť im bezpečný priestor pre hrátky a zodpovedajúce miesto pre odpočinok nie je až tak zložité, len musíte vedieť, na koho sa obrátiť. V tomto článku si poodhalíme základné aspekty, s ktorými je nutné pri budovaní detskej izby počítať.

 64576457cz

Detská izba musí byť bezpečná a útulná

Nábytok do detskej izby musí byť vždy bezpečný. To je základný parameter správne zvolenej stratégie. Dizajn, či praktickosť by mala stáť až na druhom mieste. Najlepšou cestou je harmonické skĺbenie všetkých týchto atribútov vedúce k celkovej spokojnosti z nákupu.

Vyberajte preto vždy taký nábytok, ktorý nemá ostré hrany alebo nie je príliš ľahký, aby sa na deti neprevrhol. Radšej zvoľte kvalitnejší materiál a neuspokojte sa len iba s nízkou cenou, ktorá vám nezaistí vôbec nič. Ďalším dôležitým kritériom je vek dieťaťa, podľa toho prispôsobujeme aj veľkosť a výšku zakúpeného sortimentu.

 

Detský nábytok musí byť praktický

V detskej izbe sa zo všetkého najskôr zameriame na praktickosť. Musíme si uvedomiť, že malé dieťa potrebuje tak trikrát toľko viac priestoru pre odkladanie svojich vecí než dospelý. Preto volíme taký nábytok do detskej izby, ktorý im umožní si všetky hračky a ďalšie predmety pohodlne upratať. Lepšie si tak udržia poriadok.

Samozrejme že na samotný záver nezabudneme na ich obľúbených hrdinov a postavičky, s ktorými sa budú cítiť príjemne. Navštívte predajňu Nábytek Polodna a vyberajte doplnky alebo celé zostavy.