Žiarivý biely úsmev

Mať nádherne biely úsmev, to je snom mnohých z nás. Žiaľ, tento sen často ostáva len nedosiahnutou túžbou. To však môžete ihneď zmeniť. Ak ste nebola obdarovaná vábivým žiarivým úsmevom alebo vaše zuby podľahli pigmentom obsiahnutým v káve, cigaretách či rozličných potravinách, máme pre vás zaujímavé riešenie. Doporučujeme bieliace pásiky, ktoré vám zaručene prinesú želaný efekt. Ich účinnosť je totiž potvrdená klinickými skúškami a radom spokojných zákazníkov.

4-548957

Ako prebieha bielenie pomocou bieliacich pásikov? Celý proces zaberie od 5 do 60 minút denne v závislosti od typu konkrétneho produktu. Po odlepení ochrannej fólie aplikujte na horný a dolný rad zubov bieliaci pásik a opatrne ho popritláčajte, aby na zuboch pevne držal. Pred aplikáciou si však nikdy neumývajte zuby a zároveň aspoň hodinku nejedzte a nepite dráždivé nápoje. Bieliaci pásik obsahuje účinný gél, ktorý počas svojho pôsobenia rozkladá pigmenty v štruktúre zubu, čím odstraňuje nepríjemné zažltnutie. Tento proces je dlhodobý, a preto na dosiahnutie žiarivo bieleho úsmevu musíte pásiky používať 14 dní. Účinné bieliace pásiky predstavujú najefektívnejší spôsob bielenia zubov v domácich podmienkach a je zároveň skrytým tajomstvom Američanov, ktorí sú charakteristickí svojim bezchybným úsmevom. Získajte ho aj vy.

Podprsenky na každú  príležitosť

Ideálny tvar vášho poprsia vám dokáže zabezpečiť len správna podprsenka. Vďaka nej budete vyzerať príťažlivo a neodolateľne takmer v každej situácií. Nájsť však takú je často naozaj ťažkým orieškom. Ak vás neoslovila ponuka obchodov dostupných vo vašom okolí, skúste ju hľadať aj na internete. Nemusíte sa báť, že by ste sa netrafili do vašich rozmerov. Stačí sa len zmerať a veľkosť podprsenky precízne vybrať podľa vašich proporcií. Kvalitné podprsenky na každú príležitosť môžete nájsť aj v internetovom obchode Sexy-pradlo.sk. Teraz navyše aj s 10% zľavou.

15651_1