Niekomu sa môže zdať túžba ženy po dokonalom vzhľade rozmarná, ale ukázalo sa, že vďaka obliekaniu môžeme zlepšiť našu náladu a vyjadrovať svoju osobnosť. Nič nie je lepšie ako vyzerať dobre a cítiť sa dobre.

 

Komunikácia zovňajškom

Existuje teória, že bez ohľadu na to, čo robíte v živote, vždy s okolím určitým spôsobom komunikujte bez toho, aby ste povedali čo i len pol slova. Odborníci v oblasti reči tela vybudovali celú kariéru v tejto teórii – rovnako ako módni štylisti. Veria, že vaše oblečenie nie je len vec s určitým estetickým odvolaním. Je to forma sebavyjadrenia. Váš odev hovorí k okoliu, či chcete, či nie , a preto je dobre k obliekaniu pristupovať s určitým zámerom. Napríklad, keď si dáte krásne diamantové náušnice, ukážete ľuďom, že myslíte na každý detail. Najmä ak sa nimi ozdobíte pri vhodnej večernej príležitosti. Každá žena potrebuje v živote iskru a práve diamantové náušnice vám ju môžu dať. Nie nadarmo sa hovorí, že diamant je najlepší priateľ ženy. Hodí sa na každú príležitosť a vynikne dodá pôvab každému outfitu.

 

Prvý dojem

Keď sa cítite dobre, cítite sa šťastnejšie a možno ste nevedeli, že vytvárate lepší postoj k ľuďom okolo vás. Prvý dojem je skutočne dôležitý a môžete ho spraviť len raz, preto ak sa chystáte na dôležitú schôdzku, jednanie alebo pracovný pohovor, nezanedbajte prípravu, ale ani úpravu vášho zovňajšku. Oblečte si štýlové šaty, v ktorých budete vyzerať neodolateľne. Nezabúdajte však dodržiavať dress code. Je to veľmi dôležité. To, čo sa hodí na párty v klube, nemusí byť vhodné na pracovné stretnutie.

Rozpočet

Pýtate sa, či si budete môcť niečo takéto dovoliť? Štýlové obliekanie nevyžaduje, aby ste mali šatník plný drahých kúskov. Stačí si nájsť svoj vlastný štýl, niečo, čo vám pristane a vymaniť sa zo zaužívaných zvykov, ktoré nie sú vždy správne. Musíme však podotknúť, že je niekedy lepšie vlastniť menej, ale kvalitných kúskov, ako mať plnú skriňu nekvalitného oblečenia, ktoré sa už po pár opratiach zničí. Z času na čas je dobré zainvestovať a kúpiť si elegantné šaty, ktoré budú kvalitné a dôležité je, aby vám padli ako uliate. Každá žena by mala byť z času za čas za dámu.