To, na čom si v našom kozmetickom salóne zakladáme, sú nielen kvalitné služby, ale je to aj čistota. Zákazník sa v našom prostredí musí cítiť príjemne a pohodlne. Poskytujeme svojim zákazníkom nielen starostlivosť, ale tiež relax, preto musí náš salón už na prvý pohľad vyzerať dokonale.

 Hlavným a neodmysliteľným pomocníkom pri ceste k dokonale čistému interiéru je pre nás upratovacia firma A SERVIS LIPKA s.r.o., hĺbkové čistenie podláh Bratislava, ktorá v našom salóne čistí a leští podlahu. Ich službu využívame pravidelne už pár rokov a sme spokojní.

S takými pracovníkmi, aké má firma A SERVIS LIPKA, je radosť spolupracovať. Prídu vždy v dohodnutý čas pred našou otváracou dobou stihnú všetko, než salón otvoríme. Na čistenie podláh používajú kotúčový stroj a nevynechajú ani kúsok. Vo svojej práci sú veľmi dôkladní. Podlahu krásne vyčistia a potom nanesú v niekoľkých vrstvách vosk. Vosk predlžuje životnosť podlahy a zabraňuje jej hĺbkovému znečisteniu. Podlaha sa po nanesení vosku len leskne, ale nekĺže, čo dodáva nášmu kozmetickému salónu šmrnc.

Neviem, ako to zamestnanci A SERVISU robia, ale vždy sú dobre naladení a radi sa s nami aj porozprávajú. Viditeľne tvoria dobrý kolektív, v ktorom sú schopní rozdeliť si prácu tak, aby im to šlo čo najlepšie od ruky.

Veľmi radi s touto firmou spolupracujeme. Nikto z nás by nemal silu dať sa po práci ešte na leštenie podlahy a určite by sme nemali takú úspešnosť ako pracovníci A SERVISU.  Ich služby vrele odporúčame aj svojim známym.

Koniec nočných môr! Je tu profesionálne čistenie kobercov Bratislava

 

Tiež neznášate čistenie kobercov ako ja? Aj vám sa z tejto činnosti rosí čelo?

Pokiaľ áno, tak som pre nás všetkých našla vhodné riešenie. Je to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionálne čistenie kobercov Bratislava. Táto upratovacia firma zaisťuje kompletné upratovacie služby a mimo iné aj čistenie kobercov.

Keď som robila poriadky u nás doma, vôbec ma to nebavilo, naopak, bola som z toho naštvaná a nepríjemná a keď sa k tomu pridali bolesti chrbta, ktoré mi začali v práci, kde stojím hodiny denne, rozhodla som sa, že si na upratovanie zavolám upratovaciu firmu. Išlo predovšetkým o umývanie okien a čistenie podláh a kobercov. Keďže sa v týchto firmách veľmi nevyznám, vyskúšala som prvú, na ktorú som narazila a bola to práve táto firma. Zadala som si na prvýkrát len čistenie kobercov, aby som vyskúšala a zistila, či to za to stojí.

Firmu som skontaktovala, ihneď so mnou dohodli termín mojej objednávky, následne mi bola povedaná približná cena i postup, a ako bude ich práca u nás doma prebiehať. Už len tento prvý kontakt s firmou ma milo prekvapil, a bolo vidieť, že firme na zákazníkoch záleží.

V daný termín prišli zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA k nám domov a pustili sa do práce. Vyniesli k nám ťažký kotúčový stroj a začali s čistením kobercov. Dôkladne zaniesli účinnú chémiu do koberca, ktorú tam nechali nejakú dobu pôsobiť, aby sa pustili všetky nečistoty. Následne koberce opäť vykefovali, aby dostali všetko von z koberca a nakoniec koberec povysávali výkonným vysávačom.

 

Koberce boli krásne vyčistené, úplne ako nové. Tiež nám ich dezinfikovali a zbavili nežiaducich mikroorganizmov. Takže za mňa veľká spokojnosť a som rada, že som s firmou mohla naviazať pravidelné upratovacie služby. Firmu A SERVIS LIPKA  musím vrelo odporučiť a teším sa na ďalšiu spoluprácu.