ewita

Základom dojčenia je funkčná a kvalitná podprsenka

Kvalitná spodná bielizeň dokáže veľa vecí. Ak ste nastávajúca alebo čerstvá mamička, potom určite oceníte predovšetkým jej ochrannú a estetickú funkciu, vďaka ktorej sa budete aj počas dojčenia cítiť stále príťažlivá a šik. A psychická pohoda je pre úspešný štart dojčenia úplne to najlepšie.

 

Úspešné dojčenie začína v obchode

Jedným z prvých krokov pre úspešné dojčenie by mal byť nákup funkčnej a kvalitnej dojčiacej podprsenky vhodného tvaru z príjemného a praktického materiálu. Chýbať by nemali ani komfortné odnímateľné košíčky, vďaka ktorým sa nebudete musieť zakaždým vyzliecť do polovice tela.

Nákup dojčiacej podprsenky nechajte až na posledné týždne pred pôrodom. Zmerajte svoje aktuálnej rozmery prsníkov, pridajte ešte jednu veľkosť a môžete ísť nakupovať. Táto prvá podprsenka vám príde vhod ešte pred pôrodom (vďaka odopínateľným košíčkom môžete dovnútra ľahko vložiť tampóny pre zachytenie unikajúceho mledziva) a vydržia až do konca šestonedelia, ktoré je známe divokými hormonálnymi výkyvmi, a s tým aj zmenami v oblasti hrudníka. Ak zistíte, že je vám vybraná podprsenka po šestonedelí príliš malá alebo naopak veľká, vyrazte na ďalšie nákupy.

ba8e2d30aa9b433faa3dbdd00e37a8ab

Dojčiaca podprsenka pre moderné ženy

Zabudnite na lacno vyzerajúce kúsky z vyťahanej bavlny, ktoré sú čerstvým mamičkám ponúkané na každom kroku. Starostlivé matky sú predsa predovšetkým ženy a chcú sa teda cítiť krásne a príťažlivé. A k tomu im prsia visiace na bruchu v kúsku „hlavne prírodného“ oblečenia určite nepomôžu.

Predstavujeme vám dojčiacu podprsenku MK01 Gorsenia, ktorá zastupuje novú generáciu materskej spodnej bielizne. Je vyrobená z príjemného mikrovlákna, ktoré je okrem jednoduchej údržby známe aj perfektnou prispôsobivosťou telesným krivkám. Mikrovlákno je navyše k pokožke veľmi šetrné a dokáže vďaka vynikajúcej nasiakavosti odviesť aj prebytočný pot, ktorý inak spôsobuje zaparenie. Funkčný strih podprsenky prsia šikovne podoprie, ale zároveň ich ani nadmerne neobopína. Vďaka tomu predídete bolestivému pocitu napätia a pnutia.

Jedinečný systém click-clack umožní pohodlné odopnutie košíčku jednou rukou, bez toho, aby ste pritom museli odložiť svoje bábätko. Dojčiacu podprsenku MK01 Gorsenia navyše na prvý pohľad od bežného spodného prádla ani nepoznáte a nie je teda problém ju zaradiť do vášho obvyklého šatníka.