ewita

Zateplenie povaly s MAGMARELAX je rýchle a bez akéhokoľvek neporiadku

Tiež stále hľadáte, kde by ste vo svojom rodinnom rozpočte mohli ušetriť nejaké tie financie? Vstávajú vám vlasy dupkom na hlave pri platení účtov za celkové vykurovanie? Zbavte sa oboch týchto starostí naraz vďaka zázračným vločkám MAGMARELAX® od spoločnosti Izolačné projekty SK!

MAGMARELAX® je minerálna vata, získavaná z tých najkvalitnejších prírodných surovín – čadiča a skla. Má veľmi špecifické a užitočné vlastnosti:

● impozantne izoluje – zabráni úniku tepla z obytných priestorov na povalu, ale aj prenikaniu tepla z rozpálenej strechy do izieb

● mimoriadne tlmí hluk

● odoláva i teplotám pri požiaroch presahujúcich 2 000°C

 

Riešenie na mieru aj pre vašu strechu

Nezáleží na tom, aký typ strechy máte. S rovnou aj tou sedlovou si odborníci z Izolačné projekty SK ľahko poradia. Podľa situácie pristúpia buď k zatepleniu dutiny v podlahe cez niekoľko novo vyvŕtaných otvorov či nafúkajú minerálnu izoláciu priamo na podlahu povaly a tým ju dokonale odizolujú.

Ak od svojej povaly očakávate niečo viac a radi by ste ju v budúcnosti využívali, môžete staviť na vytvorenie novej podlahy z ľahkých OSB dosiek s perodrážkou a výplňou z minerálnej izolácie MAGMARELAX®. Ide o jednoduchú a ľahkú konštrukciu, ktorá stavbu rodinného domu nijak významne nezaťaží a pritom je plne využiteľná a odolná.

Náš skvelý tip: Premeňte svoju povalu trebárs na posilňovňu, šijací kútik, knihovňu či izbičku pre deti. Využite kompletné služby a nechajte si postaviť podkrovie na kľúč od jednotky na našom trhu spoločnosti Izolačné projekty SK. Pre viac informacií navštívte: http://www.magmarelax.sk/volna-plocha-povaly-inak-nevyuzita.

Prečo zatepliť práve vašu povalu?

Vo chvíli, keď všetci okolo nás zateplujú fasády a pivnice sa zdá byť zateplenie povaly trochu mimo. Ale nie je to v skutočnosti tak. Síce sa s tým nemôžete pochváliť susedom na prvý pohľad, ale inak má naozaj len samé výhody. Posúďte sami:

● zateplené stropy povaly zachytia až 30 % všetkého unikajúceho tepla

● minerálna izolácia za žiadnych okolností neprepustí teplo z rozpálenej strechy dolu do bytu

● podlaha povaly je veľmi veľká plocha bez otvorov (okná, dvere), takže práve tu je zateplenie veľmi účinné

● zateplenie minerálnou izoláciou MAGMARELAX® je veľmi rýchle a dá sa zabezpečiť aj počas plnej prevádzky domu

● je finančne skutočne nenáročná – zaobíde sa bez omietky i zložitej montáže

Na nič nečakajte a pustite sa do zateplenia povaly ešte dnes. Už toto leto môžete prežiť v pohodlí bez strachu z dusivého tepla za oknom a na účtoch za zimné vykurovanie môžete ušetriť aj stovky za jediný rok.

Viac na webových stránkach www.magmarelax.sk alebo na telefóne 0800 101 002.