ewita

Zateplenie vašej povaly s MAGMARELAX je rýchle a bez akéhokoľvek neporiadku

Tiež stále pátrate, kde by ste vo svojom rodinnom rozpočte mohli ušetriť nejaké tie financie? Obracajú sa vám oči pri platení účtov za celkové vykurovanie? Zbavte sa obidvoch týchto starostí naraz vďaka zázračným vločkám zvaných MAGMARELAX® od spoločnosti Izolačné projekty SK!

MAGMARELAX® je vlastne minerálna vata, získavá z tých najkvalitnejších prírodných surovín – čadiča a skla. Má veľmi špecifické a užitočné vlastnosti.

● impozantne izoluje – zabraňuje úniku tepla z obytných priestorov na povalu, ale aj prenikaniu tepla z rozpálenej strechy do izbieb

● mimoriadne tlmí akýkoľvek hluk

● odolává aj teplotám pri požiaroch presahujúcich 2 000°C

 

Skvelé riešenie na mieru aj pre vašu strechu

Nezáleží na tom, aký typ strechy máte. S rovnou i tou sedlovou si odborníci z Izolačné Projekty SK naozaj ľahko poradia. Podľa situácie pristúpia k zatepleniu dutiny v podlahe realizáciou niekoľkých nových vyvŕtaných otvorov alebo nafúkajú minerálnu izoláciu priamo na podlahu vašej povaly a tým ju zároveň dokonale odizolujú.

Ak ale od svojej povaly očakávate niečo viac a radi by ste ju v budúcnosti využívali, môžete si vybrať vytvorenie novej podlahy z mimoriadne ľahkých OSB dosiek s perodrážkou a výplní z minerálnej izolácie MAGMARELAX®. Ide o jednoduchú a ľahkú konštrukciu, ktorá stavbu rodinného domu nijak významne nezaťaží a pritom je plne využiteľná a zároveň odolná.

Náš skvelý tip: Premeňte svoju povalu trebárs na posilňovňu, šijací kútik, knihovňu alebo izbičku pre vaše deti. Využite kompletné služby a nechajte si postaviť podkrovie na kľúč od jedničky na tuzemskom trhu spoločnosti Izolačné projekty SK. Pre viac informácií navštívte: www.magmarelax.sk/volna-plocha-povaly-inak-nevyuzita

Prečo vlastne zatepliť práve vašu povalu?

V momente, kedy všetci okolo vás zatepľujú fasády a pivnice sa zdá byť zateplenie povaly trochu mimo. Ale v skutočnosti to tak nie je. Síce sa tým nemôžete pochváliť susedom na prvý pohľad, ale inak má naozaj len samé pozitíva. Posúďte sami:

● zateplené stropy povaly zachytia až 30 % z celého unikajúceho dôležitého tepla

● minerálna izolácia za žiadnych okolností neprepustí teplo z rozpálenej strechy dolu do vášho bytu

● podlaha povaly je veľmi veľká plocha bez akýchkoľvek otvorov (okná, dvere), takže práve tu je zateplenie veľmi účinné

● zateplenie minerálnou izoláciou MAGMARELAX® je veľmi rýchle a dá sa zabezpečiť aj počas plnej prevádzky domu

● je finančne naozaj nenáročná – zaobíde sa bez omietky a zložitej montáže

Na nič nečakajte a pustite sa do zateplenia povaly hneď teraz. Už toto leto môžete prežiť v pohodlí bez akéhokoľvek strachu z dusivého tepla za oknom a na účtoch za zimné vykurovanie môžete ušetriť aj niekoľko stoviek za jediný rok.

Viac na webových stránkách www.magmarelax.sk/ alebo na telefóne 0800 101 002.