Ako by vás presvedčili slogan o skvelom zatepľovacom systéme ponúkajúcom 30% úspor finančných prostriedkov spojených s vykurovaním? Niekto by len mávol rukou a tí ďalší by dnešnému článku venovali len niekoľko málo minút zo svojho života.

Následne by sa dozvedeli, že stále existujú skvelé podporné systémy kombinujúce moderné poznatky a vyspelé stavebné procesy zaisťujúce jednoznačne pozitívne výsledky.

 

Hlavné výhody fúkanej izolácie

Fúkaná izolácia je obľúbená predovšetkým pre svoj neagresívny prístup k celej realizácii. Tá nezaberie viac ako 3 hodiny. O všetko sa postará jeden preškolený robotník, ktorý si dokáže s celou kompletizáciou poradiť bez akejkoľvek pomoci. Minerálna izolácia MAGMARELAX navyše nenaruší chod domácnosti a dokonca nie je ani potrebný zložitý stavebný zásah.

Treba podotknúť, že nejde o nepreverený alebo nový systém. Fúkaná minerálna izolácia MAGMARELAX je na trhu niekoľko desiatok rokov. Spoločnosť IP Polná k nej poskytuje 15 ročnú záruku.

 

Fúkaná izolácia stropu systémom MAGMARELAX – prečo strop?

Strop je z pohľadu priestorovej veľkosti najvýraznejším segmentom. V ploche sa nenachádzajú žiadne stavebné otvory ako okná alebo dvere, preto má zmysel o tejto časti domu vážnejšie premýšľať. Z logického úsudku je zrejmé, že izolácia v stropnej časti má naozaj skvelé účinky. Navyše sa netreba báť šibeničnej investície.

Pri porovnaní s ostatnými izolačnými postupmi sa jedná o jeden z najlacnejších spôsobov, ako svoj dom zaopatriť ochranným prvkom proti úniku teplôt a ich vyrovnaním v interiéri domu.

Prečo sa teda pre fúkanú izoláciu rozhodnúť?

Izolácia MAGMARELAX predovšetkým zabraňuje úniku tepla zo stavby. Z dlhodobého sledovania bolo zistené, že sa náklady zmenšia o celých 30%. Pod strechou sa budete konečne cítiť lepšie a navyše si zvýšite bezpečnosť domu z pohľadu požiarnej ochrany. Celý priestor stropu sa hermeticky zateplí bez jediného tepelného mostu.

Požiadajte o nezáväznú prehliadku technika spoločnosti na stránkach poskytovateľa služby https://www.magmarelax.sk/