Naše vlasy každý deň musia čeliť mnohým skúškam. Fénovanie, kulmovanie, poveternostné vplyvy, či slnečné žiarenie im na kráse nepridá. Skôr naopak. A teraz po zime platí dvojnásobne, že by ste sa mali o ne postarať, tak ako sa patrí. V eshope navlasy.sk to vedia. Ponúkajú vám široké množstvo výrobkov, ktoré dodajú vlasom lesk, vitalitu a navrátia ich stratené zdravie. Nájdete tu šampóny, farby na vlasy, masky a oleje. No a práve oleje vám v starostlivosti o vlasy naozaj pomôžu. Nechajte ich vykonávať svoju prácu a vyberte si ten pravý presne pre vás. Výsledkom budete očarená.

 

Makadamiový olej

Je označovaný spolu s argánovým olejom za tie najvzácnejšie. Vyrieši za vás problémy so suchými končekmi a unavenými vlasmi. Stačí si každý večer naniesť makadamiový olej na vlasy a máte po probléme. Samozrejme platí pravidlo, že menej je niekedy viac. Inak to nie je ani tu. Naozaj stačí pár kvapiek tohto zázraku a úspech je zaručený. Už po pár dňoch budete vidieť zmenu a po pár týždňoch sa budete pýšiť lesklou hrivou.

 

Argánový olej

Už sme ho spomínali v predchádzajúcom odseku. Argánový olej k nám prišiel z Maroka a hovorí sa, že práve vďaka jeho účinkom sú marocké ženy také krásne. Získava sa lisovaním plodov z exotických stromov a precíznym spracovaním. Ak zháňate prírodný kondicionér poslúži vám argánový olej na vlasy. Doslova a do písmena bude chrániť vaše vlasy pre všetkými nástrahami, ktoré ich čakajú. Akoby im vytvoril ochranný štít. Práve tento malý zázrak prebudí aj tú najzanedbanejšie korunu krásy.

 

Avokádový olej

Suché lámavé vlasy, bez lesku a akoby na hlave doslova sedeli? Tie rozhodne potrebujú avokádový olej na vlasy. Známy predovšetkým pre svoje hydratačné a regeneračné účinky. Na to, aby sa vlasy leskli potrebujú hydratáciu a tú vám dodá. Jemné na dotyk, krásne na pohľad o to sa postará tento pomocník z avokáda. Dokonca podporí aj ich rast. Ideálne, čo poviete?

 

Zábal na začiatok

Ak ste sa rozhodli dodať vlasom život. Skúste na začiatok zábal. Stačí pár kvapiek akéhokoľvek oleja votrieť do vlasov, zabaliť do fólie a uteráku. No a nechať pôsobiť. Čím dlhšie, tým lepšie. Oleje majú schopnosť regenerovať aj vlasovú pokožku. Vo forme zábalu sa im to podarí viac. Potom ich stačí len dôkladne umyť a po usušení sa môžete právom pýšiť zdravou a lesklou hrivou.