Iste by ste dali dohromady pekne dlhý zoznam. A mnohokrát je tých nenávidených vecí za deň viac ako tých pozitívnych. Avšak môžete tie nechcené jednoducho len tak vyškrtnúť a žiť si dokonalý život? To asi ťažko. Ale! Čo keby… Jedna možnosť by tu bola. Ale to iba pre tie s veľkou predstavivosťou, dôverou v budúcnosť a hlavne… pre tých, čo sa dožijú aspoň roku 2040. Pre zasvätené a tých, ktorí sa o túto problematiku zaujímajú, je to rok magický. Ale tiež možno ide o rok 2039, 2041 alebo 2035,… skrátka zhruba tak. A o čo že to vôbec ide? Singularita, dámy a páni. Presnejšie technologická singularita. Teraz iste veľa z vás mávne rukou, ale je dosť možné, že v tomto roku, teda okolo roku 2040, už naše starosti nebudú ani trochu dôležité. A to buď preto, že už nebudeme dôležití my, alebo budeme naopak tak vysoko inteligentný a navyše nesmrteľní, že naše životy naberú úplne iný rozmer.

Ide o to, že moderné technológie sa deň za dňom zdokonaľujú, stále sa rozvíja a tempo ich vývoja sa zrýchľuje. To je očividné a môžeme tento vývoj pozorovať všade. Tie najdôležitejšie body ale obyčajnému človeku zostávajú skryté. Väčšinou sa hovorí o umelej inteligencii. Tie najdokonalejšie počítače už teraz dokážu myslieť takmer samy za seba a napríklad vytvárať súvislé a zrozumiteľné vety. A to vďaka ich neurónovým sieťam, ktoré sú už tak hlboké a prepracované, že samotní vývojári netušia, čo sa v oných najhlbších vrstvách vlastne deje. Zjednodušene sa umelá inteligencia môže dostať na takú úroveň, kedy bude schopná vylepšovať sama seba a my ľudia budeme nakoniec tak nepotrební a podradní, že dôjde k nášmu vyhubeniu, alebo my sami budeme tak superinteligentní a dokonalí, možno aj nesmrteľní. Každopádne v oboch prípadoch nám starosti každodenného života určite nenávratne zmizne.

Možno sa vám to bude zdať len ako dobré sci-fi. Niektorí to dokonca prirovnáme k zlému sci-fi. Touto témou sa však vskutku zaoberajú aj odborníci. My môžeme asi len čakať. Ale na to, aby sme sa zbavili svojich povinností, predsa nebudeme čakať až do roku 2040 alebo ktovie dokedy. Začnime teraz a začnime tu. Trebárs priamo u vás. To už môže znieť aj tým starším generáciám o niečo lepšie. Naša firma je tu pre vás totiž dnes, bola tu pre vás aj niekoľko rokov späť a bude tu pre vás aj naďalej. Ak ešte nepoznáte firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., odstránenie graffiti Bratislava , zoznámte sa. Sme upratovacia firma, čo vás zbaví tých najväčších nepríjemností. Rozchod s partnerom za vás síce nevyriešime, ale zato po takej hádke, kedy lietajú taniere vzduchom a všeličo sa rozleje, upratať dokážeme. Aj potom, čo sa váš bývalý partner nepozorovane vkradne k vášmu domu a nasprejuje na neho zlostné odkazy, sme tu pre vás a vašu fasádu uvedieme späť do dokonalého poriadku. S nami totiž netreba plakať nad rozliatym mliekom.

Pomáhame všade možne. Po celej Slovenskej republike. A v zahraničí nás poznajú tiež. My totiž ideme s dobou a dokážeme vylepšovať sami seba. Zdokonaľujeme sa teda neustále a môžeme držať tempo aj s modernými technológiami. Nenechávame zakrpatieť ako svoje postupy, tak svojich zamestnancov. O svojej konkurencii vieme všetko a nebojíme sa jej. Naozajstnú konkurenciu totiž v podstate ani nemáme. Na vavrínoch ale nezaspávame. Sme bdelí dokonca aj cez víkend. A nestrácame úsmev na tvári. Praha 1, Jilská ul., 14. 9. – jedna z našich zákaziek. Ako vždy splnená do detailu. Tentoraz išlo o odstránenie grafitov, opravu a vymaľovanie fasády a konečné nanesenie antigrafitovej ochrany. Je to síce len zlomok toho, čo všetko dokážeme, ale vždy nás veľmi poteší, keď môžeme niekomu akokoľvek pomôcť. Či ide o stáleho zákazníka alebo nie. V tomto prípade o stáleho zákazníka išlo a bol nadmieru spokojný. Fasáda budovy firmy N.E. PROJECT s. r. o. Bola už dlhšie neudržiavaná, teda bolo treba ju miestami upraviť a celú pretrieť farbou. Ako by to ale nestačilo, objavilo sa na nej aj malé, ale výrazné grafity, ktoré sme však bez problému odstránili. Navyše majiteľ si časť fasády nechal pre istotu ošetriť spomínanú antigrafitovou ochranou. A dobre urobil. Táto vychytávka síce niečo málo stojí, zato vám však ušetrí veľa peňazí v budúcnosti. Ďalšie grafity sa nevpije do fasády, nebude ho teda treba na záver prekrývať maliarskou farbou a my celé odstránenie prevedieme zadarmo. Na to všetko náš zákazník myslel, a preto ani chvíľu neváhal. Predtým, keď ešte problémy s grafitmi nemal, by ho to ale nenapadlo. Je teda asi pravda, že sa musíme najprv spáliť, aby sme urobili správne rozhodnutie. Naši zamestnanci boli s prácou hotoví veľmi rýchlo, majú totiž dlhoročnú prax, teda vedia už presne čo a ako.

Vážime si ako svojich zákazníkov, tak aj svojich zamestnancov. A vypláca sa nám to. Našou výhodou je, že vám pomôžeme už dnes a naozaj spoľahlivo. A ak náhodou niečo upratať nedokážeme, budeme k vám jednoznačne úprimní, pretože falošné nádeje nie sú náš štýl. Mnoho ľudí na nás ale spolieha opakovane a je s nami veľmi spokojných, teda nebudeme asi tak úplne na zahodenie. Skúste to s nami treba aj vy.

Výškové čistenie, nano impregnácia fasád. Umývanie okien, výkladov Bratislava

A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien Bratislava,  je expert na realizáciu umývania okien v Bratislave už niekoľko rokov. Počas dlhej doby pôsobenia na trhu máme za sebou mnoho umytých okien a veľa spokojných zákazníkov u ktorých sme tiež nabrali nové skúsenosti. Umývanie okien vykonávame ako jednorázovo a nárazovo, tak aj pravidelne – pravidelne vykonávame umývanie okien v týchto servisných cykloch: 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní. Zbavujeme okná nečistôt bežných – od prachu, sadzí, peľu, organických nečistôt, mestských spadov atď., ale aj silných nečistôt, ktoré boli spôsobené z dôsledku rekonštrukcie, po maliaroch či stavebných prácach. Umývanie okien Bratislava realizujeme do druhého dňa a to v akomkoľvek rozsahu okien, keďže máme veľa kmeňových zamestnancov, ktorí pracujú tiež v skupinách. Ak sa nachádza okná v zle dostupných miestach či vo výškach, sme vybavení vysokozdvižnú technikou, horolezeckou technikou a speleologickú technikou. To všetko nám umožní ľahší prístup k vašim preskleným plochám. K umývaniu okien patrí tiež umývanie rámov, odstránenie pavučín a umytie okenných parapetov, ktoré bývajú tiež veľmi znečistené. K umývaniu okien zo zásady nepoužívame žiadne leštiace prípravky a to z toho dôvodu, že tieto prípravky sú mierne lepivé a viažu na seba znova prach a sadze z vonkajšieho prostredia. Pre umývanie a čistenie okien vo výškach, používame kombinované techniky, čistenie z hydraulických ramien montážnych plošín, alebo metódu zlaňovania pomocou horolezeckej techniky. Zaistíme Vám výškové umývanie, čistenie, odprašovanie, odmasťovanie, nano impregnáciu, fasád, sklenených priečelí, log, banerov, svetelných reklám, skleníkov, zimných záhrad, výškových budov, sklenených fasád a portálov, presklených stropov, presklených striech a striešok, svetlíkov, fotovoltaických solárnych panelov, reklamných tabúľ, billboardov. Vykonávame umývanie, čistenie, odprašovanie, odmasťovanie, impregnácia oceľových konštrukcií, priehradových, oceľových, betónových nosníkov, stĺpov, nosných prvkov budov, všetkých rozvodov nad predajné, výrobné, skladovacie plochou vo voľnej hĺbke a výške. Vieme kvalitne vyriešiť výškové čistenie, umývanie stien, múrov, plášťov, kazetových, sendvičových, plechových, oceľových, hliníkových, eloxovaných opláštenie hál, budov, skladov, logistických, obchodných a výrobných centier, retailových parkov, priemyselných zón.

Čisté koberce – čistý a zdravý domov. Čistenie kobercov Bratislava

V rodine máme malé dieťa – silného alergika, preto je veľmi dôležité, aby bolo v dome čo najmenej prachu, baktérií a roztočov. Zároveň ale nedáme dopustiť na koberce, ktoré sú tzv. „lapače prachu“. Koberce vysávame denne, máme kvalitný sáčkový vysávač, ale nedávno som sa dočítala, že to dlhodobo nestačí a vysávač prach 100 %  neodstráni. Počula som chvály na strojové čistenie kobercov.

Firmu A SERVIS LIPKA s. r. o., čistenie, tepovanie kobercov Bratislava,  poznám už dlhšie, pretože nám natierali minulý rok fasádu. S firmou sme boli veľmi spokojní. Predovšetkým s ochotou a ústretovosťou pracovníkov. Vedela som, že A SERVIS má široké spektrum služieb, ale že aj čistenie kobercov a čalúnenia? No paráda! Zavolala som tam a dohodla si termín hneď druhý deň.

Pracovníci dorazili dokonca o 5 minút skôr a ešte sa za to ospravedlnili, to sa príliš často nevidí. Vysvetlili mi, ako budú postupovať a vrhli sa do práce. Kotúčovým strojom s rotačnými hrebeňmi naniesli chémiu do koberca a poriadne ju napenili. Práca im išla pekne od ruky. Videla som, ako špina stúpa na povrch. Nakoniec penu odstránili vysávačom , ktorý koberec nádherne prevzdušnil. Všade naokolo bola cítiť vôňa čistoty.

Druhý deň boli koberce už suché a krásne voňavé. Som unesená. Páni, ktorí u nás koberce čistili, boli milí a ochotní. Taký profesionálny prístup sa naozaj veľmi často nevidí. S výsledkom som maximálne spokojná. Dúfam, že sa alergia nášmu drobcovi zmierni. Firmu A SERVIS LIPKA naozaj odporúčam a určite ich služby nevyužívam naposledy.