ewita

Získajte obrovský náskok na trhu práce – len za rok !

Máte za sebou bohatú manažérsku prax alebo ste ukončili vysokú školu a cítite, že to, čo vám dala klasická forma výučby nie je to pravé s čím sa môžete úspešne uplatniť v dnešnom tvrdom obchodnom svete?  Túžite po vyššom poste ako vám umožňuje vaše zamestnanie a viete, že máte na to, aby ste pôsobili aj v nadnárodnej spoločnosti? Vaše kvality časom prestali stačiť aktuálnym požiadavkám a nové trendy od vás vyžadujú nové postupy? Chcete dokázať sebe aj zamestnávateľom, že ste stále ten pravý človek na pravom mieste?

Nechajte sa vyškoliť od profesionálov z Cambridge Business School – odborníkov z praxe, ktorí  pôsobia na vysokých manažérskych postoch. Nenaučia vás len bezduchú teóriu, ale v prvom rade vám ukážu ako dosiahnuť úspech vo vašej sfére na konkrétnych príkladoch. Ročné štúdium z vás spraví špičkových manažérov, odborníkov na marketing, ľudské zdroje aj medzinárodné vzťahy. Naučí vás lepšie sa orientovať v drsnej konkurencii obchodu, zvoliť tú najlepšiu podnikovú stratégiu aj viesť svoj tím k dosiahnutiu tých najlepších výsledkov.

 

Titul, ktorý akceptujú všade

Získaný titul MBA (Master of Business Administration) je celosvetovým štandardom medzi manažérmi a posunie vás vo vašom profesionálnom živote ďaleko pred ostatných. Stačí si vybrať vhodný študijný program a získate znalosti a akceptovanú profesionálnu kvalifikáciu na medzinárodnej úrovni.

 

Pre časovo zaneprázdnených

Štúdium je prispôsobené časovo zaneprázdneným manažérom. Pozostáva zo sobotných seminárov, ktoré prebiehajú 4x do roka a zvyšok štúdia je riešený moderným online prístupom formou dostupných študijných materiálov a konzultácií prostredníctvom telefónu, mailu, či videokonferencie. Svoje štúdium prispôsobíte svojim možnostiam.

Máte jedinečnú šancu dostať sa osobnostne aj profesionálne vyššie. Výučba prebieha v českom jazyku, s ktorým Slováci problém nemajú a komunikácia v slovenčine je akceptovaná ako v ústnej, tak aj v písomnej forme. Neváhajte! Čakajú vás v Cambridge Business School v Prahe, aby vás pripravili   na úspech!